AKCIA IMUNITA MULTI

Radi by ste ostali zdraví, keď všetci ostatní sú chorí? Podporte imunitu vo Vašej rodine akciovým balíčkom 2 x enzým Serrapeptase 250.000iu + 1 x Quantum Multi-nutrient ZADARMO!

Viac detailov

Znížená cena!
97
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

63,13 €

79,33 €

-16,20 €

- +

Pridať na porovnanie

 
Detaily

Serapeptáza je vysoko účinný proteolytický enzým na enzýmovú terapiu, ktorá má priaznivý vplyv na regeneráciu a na všetky liečivé procesy prebiehajúce v tele. Každou prekonanou chorobou či úrazom sa v krvi množia odpadové látky bielkovinovej povahy, ktoré musia byť z tela odstránené. Čím skôr sa tak stane, tým skôr príde k celkovému uzdraveniu. Enzým Serapeptáza rozkladá bielkovinový obal baktérií, čím umožní lepšie a presnejšie preniknutie účinnej látky aj v prípade liečby antibiotikami.

Natures Aid®  SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu  Entero-Coated® tableta je odolná voči žalúdočným kyselinám. Každá tableta obsahuje 100mg Serrapeptázy o enzymatickej aktivite 250.000iu. 

Serrapeptáza je proteolytický enzým vstrebávajúci odumreté bielkoviny. Rozpúšťa len neživé tkanivá: krvné zrazeniny, cysty, arteriálne povlaky, jazvovité tkanivá, hlieny a odstraňuje tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Blokuje zápalové procesy, zmierňuje opuch a zápal, zlepšuje prekrvenie, zrýchľuje hojenie po úraze a zmierňuje bolesť.

Napomáha hojeniu modrín  a hematómov, ktoré sa hoja rýchlejšie, opuch je menej závažný a rýchlejšie mizne. Minimalizuje tvorbu  jaziev po operáciách. Bolesť pri pohybe je menšia a pohyblivosť sa vráti skôr.

Pri liečbe antibiotikami užívanie Serrapeptázy výrazne zvyšuje koncentráciu a aktivitu antimikrobiálnych liečiv priamo v mieste infekcie. Baktérie sa bránia pôsobeniu antibiotika tvorbou biofilmu. Serrapeptáza narúša tento bakteriálny biofilm, čím umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu liečbu. Serrapeptáza zvyšuje imunitnú odpoveď.

Astma – chronické zápalové ochorenie, pre zvládnutie tohto ochorenia je nevyhnutná dlhodobá protizápalová liečba. Serrapeptáza čistí dýchacie cesty od zápalu, mucínu, mŕtveho a jazvovitého tkaniva, ktoré sa pri enzýmovej terapii rýchlo nahrázda novým a zlepšuje sa tak funkcia priedušiek a pľúc.

Autoimunitné ochorenia -Serrapeptáza môže pomôcť pri rôznych autoimunitných ochoreniach, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď.

Užívajte 1 tabletu denne najlepšie ráno nalačno ako prevenciu v období zvýšenej chorobnosti.

Natures Aid Quantum je elitný ultra silný komplex na každodennú podporu výkonnosti organizmu. Poctivá zmes karotenoidov, kompletný rad vitamínov skupiny B v terapeutických dávkach a minerály v chelátovej forme s vysokou biologickou dostupnosťou.

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne.  Balenie na 1 mesiac. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 30

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať