Protizápalová BOMBA Serrapeptase 250.000iu 60tbl + Ginger-Turmeric-Bromelain 60tbl

60 dňová očistná kúra enzýmovej protizápalovej terapie pomáha odstraňovať bolesť, opuch a chronický zápal, minimalizuje tvorbu  jaziev po operáciách. Iba 1 tableta denne. Obsahuje 100mg Serrapeptázy 250.000iu. Ginger-Turmeric-Bromelain (Zázvor-Kurkumín-Bromelaín) vhodný pri zápaloch, zraneniach a na podporu trávenia.

PREČO UŽÍVAŤ SPOLOČNE? RADÍ LEKÁR

ALERGIE A SERRAPEPTÁZA TU

Viac detailov

Znížená cena!
97
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

31,26 €

41,20 €

-9,94 €

- +

Pridať na porovnanie

 
Detaily

MUDr. Pavel Malovič PhD., MPH 

zo svojej klinickej praxe odporúča užívanie Serrapeptase v kombinácii s Ginger - Turmeric - Bromelain

"Ojedinelá trojkombinácia zázvoru, kurkumínu a bromelaínu pôsobí na zdravie kĺbov a srdcovocievneho aparátu – preventívne aj liečebne.

Účinnými látkami zázvoru (ďumbiera) sú silice a pikantná látka gingerol, ktorá má podobné chemické zloženie ako kapsaicín, aktívna štipľavá látka v paprike, ktorú poznáme najmä v náplasťovej forme ako prostriedok na tíšenie bolestí chrbtice. Zároveň účinkom pripomína kyselinu acetylsalicylovú, tlmí zrážanlivosť krvi, zlepšuje jej prietok, čím prispieva k ochrane srdcovo-cievneho systému. Znižuje hladinu cholesterolu tým, že tlmí jeho vstrebávanie a chráni stenu cievneho systému. Užívať zázvor (ginger) sa odporúča pri prevencii poškodení kĺbových spojení a liečbe artritídy (zápalov kĺbov) a reumatoidnej artritídy. 

Bromelaín je enzým, ktorého účinky sa oceňujú pri liečbe porúch trávenia či zápalových reakcií a opuchov po úrazoch. Pomáha pri tvorbe svalovej hmoty a  je výbornou prevenciou proti svalovej ochabnutosti. Pomáha upraviť zrážanlivosť krvi a znižuje krvný tlak. Urýchľujehojenie tkanív postihnutých popálením a prináša úľavu pri bolestiach.

Koncentrát kurkumy (turmeric) sa odporúča pri prevencii poškodení kĺbových spojení a na urýchlenie liečby artritídy (zápal kĺbov) a reumatoidnej artritídy. Osviežuje prácu svalov, zlepšuje ich pružnosť. Pôsobí aj ako mentálne osvieženie."

30.10.2018  pre Natures Aid                                                                                     Pavel Malovič

SUPER STRENGTH SERRAPEPTASE 250.000iu

Každou prekonanou chorobou či úrazom sa v krvi množia odpadové látky bielkovinovej povahy, ktoré musia byť z tela odstránené. Čím skôr sa tak stane, tým skôr príde k celkovému uzdraveniu. Proteolytický enzým Serapeptáza má schopnosť rozkladať odumreté tkanivá ako napríklad krvné zrazeniny, cysty, hlieny, opuchy či jazvovité tkanivo.

PÔSOBENIE SERRAPEPTÁZY TU

SERRAPEPTÁZA A ALERGIE TU

SERRAPEPTÁZA A PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI LEKÁRA

Natures Aid®  SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu  Entero-Coated® tableta je odolná voči žalúdočným kyselinám. Každá tableta obsahuje 100mg Serrapeptázy o enzymatickej aktivite 250.000iu. 

Serrapeptáza je proteolytický enzým vstrebávajúci odumreté bielkoviny. Rozpúšťa len neživé tkanivá: krvné zrazeniny, cysty, arteriálne povlaky, jazvovité tkanivá, hlieny a odstraňuje tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

BLOKUJE ZÁPALOVÉ PROCESY, zmierňuje opuch a zápal, zlepšuje prekrvenie, zrýchľuje hojenie po úraze a zmierňuje bolesť.

ZÁPAL, BOLESŤ TU

Napomáha hojeniu modrín  a hematómov, ktoré sa hoja rýchlejšie, opuch je menej závažný a rýchlejšie mizne. Minimalizuje tvorbu  jaziev po operáciách. Bolesť pri pohybe je menšia a pohyblivosť sa vráti skôr.

PRI LIEČBE ANTIBIOTIKAMI užívanie Serrapeptázy výrazne zvyšuje koncentráciu a aktivitu antimikrobiálnych liečiv priamo v mieste infekcie. Baktérie sa bránia pôsobeniu antibiotika tvorbou biofilmu. Serrapeptáza narúša tento bakteriálny biofilm, čím umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu liečbu.Serrapeptáza zvyšuje imunitnú odpoveď.

Pomáha pri likvidácii patogénov zvýšením učinku ATB a zabráni tak aj prípadnej bakteriálnej rezistencii. 

ASTMA – chronické zápalové ochorenie, pre zvládnutie tohto ochorenia je nevyhnutná dlhodobá protizápalová liečba. Serrapeptáza čistí dýchacie cesty od zápalu, mucínu, mŕtveho a jazvovitého tkaniva, ktoré sa pri enzýmovej terapii rýchlo nahrázda novým a zlepšuje sa tak funkcia priedušiek a pľúc.

SERRAPEPTÁZA A DÝCHACIE CESTY

AUTOIMUNITNÉ OCHORENIA -Serrapeptáza môže pomôcť pri rôznych autoimunitnýchochoreniach, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď.

DÁVKOVANIE užívajte 1 tabletu denne nalačno. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

ALERGÉNY: tento produkt neobsahuje žiadne príchute, kukuricu, mlieko, laktózu,

glutén, pšenicu, kvasnice, orechy, soľ, sóju, škrob, cukor ani žiadne GMO (geneticky

modifikované organizmy)

VHODNÉ PRE VEGETARIÁNOV A VEGÁNOV.

VYRÁBA: Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK v režime správnej výrobnej praxe a podľa

najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Tento produkt získal viaceré ocenenia na medzinárodných výstavách.

                              

GINGER-TURMERIC-BROMELAIN (Zázvor - Kurkuma - Bromelaín)

Ginger - zázvor je v čínskej medicíne využívaný hlavne pri reumatizme (datované už v 4. storočí p.n.l.).

Turmeric - kurkumín sa v tradičnej východnej medicíne využíva na liečenie rán, zápalov a nádorov, má významné antioxidačné a protizápalové účinky. Pomáha pri poruchách tráviacej sústavy, posilňuje žalúdok, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, podporuje vylučovanie žlče, pomáha pri prevencii chorôb spojených s oxidačným stresom, pozitívne ovplyvňuje procesy pri zápalových poškodeniach kĺbov (reumatoidná artritída), znižuje riziko výskytu nádorových ochorení, posilňuje imunitu, zlepšuje činnosť mozgu a znižuje riziko vzniku Alzheimerovej choroby. V Ázii sa kurkuma užíva ako tonikum a je vhodná pri poruchách funkcie pečene. Používa sa aj pri liečení opuchnutí po výronoch - znižuje pri týchto zraneniach bolestivosť.

Zázvor a kurkumín sú využívané v ajurvédskej medicíne proti bolesti a zápalu po zraneniach. V týchto rastlinách je skombinovaný protizápalový a hrejivý efekt. Hrejivý efekt zlepšuje cirkuláciu krvi, a tým zlepšuje a urýchľuje procesy hojenia.

Bromelain je spoločný názov pre enzýmy získavané zo zrelého a nezrelého plodu, stonky a listov ananásu. Patrí do skupiny enzýmov nazývaných proteáza, ktorý štiepi bielkoviny. Zvyšuje prietok krvi cez celú oblasť zranenia a tým aj koncetráciu kyslíka v tomto mieste. Preto je vhodné ho užívať po operáciach, pomliaždeninách a zápaloch. Bromelain zlepšuje funkciu trávenia.

 Ginger-Turmeric-Bromelain sa najčastejšie využíva pri:

- zápaloch kĺbov (osteoartritída a reumatoidná artritída)

- osteoartritída spojená so slabou cirkuláciou krvi (opotrebovaná a poškodená chrbtica)

- športové zranenia

- burzitídach (ochorenie mazového vačku) príznaky ktorého sú: bolesti kĺbov rôznej intenzity, napätie a obmedzenia rozsahu pohybu, opuch, začervenanie. 

DÁVKOVANIE: užívajte 1 tabletu denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

ALERGÉNYneobsahuje žiadne farbivá, príchute a konzervačné látky, laktózu, 

kvasnice, sóju, mliečne zložky ani glutén. 

VYRÁBA: Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK v režime správnej výrobnej praxe a podľa

najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov. Tento produkt získal viaceré

ocenenia na medzinárodných výstavách.

                    

                   

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 30

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať