Serrapeptase 80.000iu +33% NAVIAC (90+30tbl) + Cranberry

Natures Aid® HIGH STRENGTH Serrapeptase 80.000iu je ideálna voľba na každodenné preventívne užívanie, ak si prajete rozložiť dennú dávku na viac fáz, pre ľudí s nižšou hmotnosťou. Vysoko účinný proteolytický enzým.Patentovaná Entero-coated® tableta  pre ochranu a maximálne využitie.

Natures Aid® Cranberry - brusnice 5000 mg obsahuje 200mg extraktu z brusníc proti infekciám močových ciest.

 

Viac detailov

Znížená cena!
45
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

23,96 €

30,15 €

-6,19 €

- +

Pridať na porovnanie

 
Detaily

Každou prekonanou chorobou či úrazom sa v krvi množia odpadové látky bielkovinovej povahy, ktoré musia byť z tela odstránené. Čím skôr sa tak stane, tým skôr príde k celkovému uzdraveniu. Proteolytický enzým Serapeptáza má schopnosť rozkladať odumreté tkanivá ako napríklad krvné zrazeniny, cysty, hlieny, opuchy či jazvovité tkanivo. Rozkladá bielkovinový obal baktérií, čím umožní lepšie a presnejšie preniknutie účinnej látky v prípade liečby antibiotikami.

Natures Aid® HIGH STRENGTH Serrapeptase 80.000iu  

Entero-Coated® tableta je odolná voči žalúdočným kyselinám. Každá tableta obsahuje 32mg Serrapeptázy o enzymatickej aktivite 80.000iu. 

Serrapeptáza je proteolytický enzým vstrebávajúci odumreté bielkoviny. Rozpúšťa len neživé tkanivá: krvné zrazeniny, cysty, arteriálne povlaky, jazvovité tkanivá, hlieny a odstraňuje tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Blokuje zápalové procesy, zmierňuje opuch a zápal, zlepšuje prekrvenie, zrýchľuje hojenie po úraze a zmierňuje bolesť.

Napomáha hojeniu modrín  a hematómov, ktoré sa hoja rýchlejšie, opuch je menej závažný a rýchlejšie mizne. Minimalizuje tvorbu  jaziev po operáciách. Bolesť pri pohybe je menšia a pohyblivosť sa vráti skôr.

Pri liečbe antibiotikami užívanie Serrapeptázy výrazne zvyšuje koncentráciu a aktivitu antimikrobiálnych liečiv priamo v mieste infekcie. Baktérie sa bránia pôsobeniu antibiotika tvorbou biofilmu. Serrapeptáza narúša tento bakteriálny biofilm, čím umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu liečbu. Serrapeptáza zvyšuje imunitnú odpoveď.

Astma – chronické zápalové ochorenie, pre zvládnutie tohto ochorenia je nevyhnutná dlhodobá protizápalová liečba. Serrapeptáza čistí dýchacie cesty od zápalu, mucínu, mŕtveho a jazvovitého tkaniva, ktoré sa pri enzýmovej terapii rýchlo nahrázda novým a zlepšuje sa tak funkcia priedušiek a pľúc.

Autoimunitné ochorenia -Serrapeptáza môže pomôcť pri rôznych autoimunitných ochoreniach, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď.

DÁVKOVANIE:  užívajte 1 - 3 tablety denne najlepšie ráno nalačno.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Vhodné od 6 rokov.

ALERGÉNY: tento produkt neobsahuje žiadne príchute, farbivá, konzervačné látky, mlieko laktózu, pšenicu, glutén, soľ, cukor, sóju, škrob, kvasnice ani žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy).

VYRÁBA: Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK v režime správnej výrobnej praxe a podľa

najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov. Tento produkt získal viaceré

ocenenia na medzinárodných výstavách.

         

Natures Aid® Cranberry - brusnice 5000mg 

každá tableta obsahuje 200mg extraktu z brusníc čo je ekvivalent 5000mg brusnicovej šťavy Cranbery - brusnice (Vaccinum macrocarpon) patria do rovankej rodiny ako čučoriedky a sú veľmi obľúbené a cenené ako účinný prírodný podporný prostriedok pri liečbe urogenitálneho traktu hlavne u žien. Pôsobia antibakteriálne a zabraňujú prichytávaniu nežiadúcich mikroorganizmov na bunkové steny močových ciest. 

Známe su tiež aj detoxikačné účinky extraktu z brusníc, tak že čistia krv od toxínov. Tradične sa zvykne používať ako prevencia obličkových kameňov.

Vhodné pre:

- vegatariánov a vegánov

- tehotné a dojčiace ženy

- ženy užívajúce hormonálnu substitučnú liečbu

- diabetikov

Je vhodné Cranbrry Extractužívať aj spolu s antibiotikami.

DÁVKOVANIE:  užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.

ALERGÉNY: Neobsahuje: umelé dochucovadlá, farbivá a konzervanty, laktózu, kvasnice a lepok. Nie je vhodné pre pacientov užívajúcich warfarin.  

VYRÁBA: Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK v režime správnej výrobnej praxe a podľa

najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov. 

         

               

                   

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 30

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať