Zvýhodnené vianočné balenie

POHLADENIE PRE VAŠE KĹBY A CHRUPAVKY.

Obsahuje: COLLAGEN JOINT FORMULA 60CPS

+ ORGANIC TURMERIC 8200MG +33% NAVIAC (60+20CPS)

+ ako darček VITAMÍN C 1000MG NEKYSLÝ SO ŠÍPKAMI +33% NAVIAC (90+30TBL) 

ušetríte až 10,90€

Viac detailov

Znížená cena!
97
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

35,98 €

46,88 €

-10,90 €

- +

Pridať na porovnanie

 
Detaily

COLLAGEN JOINT FORMULA 60CPS

Hydrolyzovaný morský kolagén typu II. a ďalšie prvky na výživu kĺbov, chrupaviek a väzív. Pri zvýšenej záťaži kĺbov a ako podporná liečba v zrelom veku.
  • Vitamín D3 + zinok pre zdravé kosti
  • Meď prispieva k správnej funkcii šliach
  • Mangán podporuje obnovu spojivových tkanív a chrupaviek
  • Zinok je dôležitý pri syntéze kolagénu
  • Vitamín C na vstrebávanie kolagénu
Kolagén je proteín, ktorý je hlavným stavebným prvkom spojivových tkanív ako sú šľachy, väzy a chrupavky. Udržiava tiež mladistvý vzhľad pružnosť pokožky, spevňuje nechty a vplýva na kvalitu vlasov.Schopnosť produkovať kolagén vekom značne klesá, čo sa prejavuje na kĺboch (bolestivosť, stuhnutosť, znížená pohyblivosť) aj na pokožke (povädnutá pleť, viditeľné známky starnutia - vrásky) Vo veku 45 rokov máme o 30% menej kolagénu ako v mladosti. Najlepší spôsob ako predchádzať týmto príznakom je pravidelné dopĺňanie chýbajúcich zložiek formou vhodnej stravy a kvalitným výživovým doplnkom, ktorý obsahuje všetky dôležité zložky v dennej dávke 1 kapsula.
 Účinné zložky   1 kapsula   %ODD
Kolagén (typu II)           500mg *
 Vitamín D3  10ug (400iu)  200
 Vitamín C  50mg  62.5
 Vitamín B2  5mg  357
 Zinok  10mg  100
 Meď  1000ug  100
 Selén  100ug  182
 Mangán  2mg  100
DÁVKOVANIE: užívajte 1 kapsulu denne, zapite vodou.ALERGÉNY: neobsahuje žiadne farbivá, príchute a konzervačné látky, laktózu, kvasnice, sóju, mliečne zložky ani glutén. 

ORGANIC TURMERIC 8200MG +33% NAVIAC (60+20CPS)

Natures Aid® Turmeric 8200mg nie je "korenie v tobolke". 

Je to 95% čistý kurkumín-účinná látka z kurkumy. V 1 kapsule sa nachádza extrakt z 8.200mg koreňa Kurkuma longa čo predstavuje 200mg čistých kurkumínov.  

Blokuje zápal, znižuje bolesť, opuch a podporuje regeneráciu kĺbov. Je silným antioxidantom. Kurkumín a kurkuma sú často považované za jedno a to isté. Kurkumín je však iba jednou zo zložiek, ktoré obsahuje celá rastlina kurkuma. Kurkuma obsahuje viac ako 200 rozličných zložiek s liečivým potenciálom. 

Natures Aid® Turmeric 8200mg je unikátna kombinácia, ktorá obsahuje obidve zložky - extrakt z kurkumy s vysokým obsahom kurkumínov (200mg v každej kapsule) a prášok z celej rastliny kurkuma .

NA ČO SA KURKUMA POUŽÍVA?

Kurkuma sa v tradičnej východnej medicíne využíva na liečenie rán, zápalov a nádorov, má významné antioxidačné a protizápalové účinky. Pomáha pri poruchách tráviacej sústavy, posilňuje žalúdok, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, podporuje vylučovanie žlče, pomáha pri prevencii chorôb spojených s oxidačným stresom, pozitívne ovplyvňuje procesy pri zápalových poškodeniach kĺbov (reumatoidná artritída), znižuje riziko výskytu nádorových ochorení, posilňuje imunitu, zlepšuje činnosť mozgu a znižuje riziko vzniku Alzheimerovej choroby. V Ázii sa kurkuma užíva ako tonikum a je vhodná pri poruchách funkcie pečene. Používa sa aj pri liečení opuchnutí po výronoch - znižuje pri týchto zraneniach bolestivosť.

Účinné zložky v 1 kapsule

množstvo

Turmeric (Curcuma Longa) štandardizovaný extrakt obsahuje 95% kurkumínov

200mg

Turmeric (Curcuma Longa) prášok z koreňa obsahuje 4.5 - 5% kurkumínov

200mg

Celkový obsah kurkumínov

200mg

Obsahuje ekvivalent k 8200mg sušeného koreňa z kurkumy

DÁVKOVANIE:  užívajte 1 tabletu denne zapite vodou.

ALERGÉNYtento produkt neobsahuje žiadne príchute, kukuricu, mlieko, laktózu, glutén, pšenicu, kvasnice, orechy, soľ, sóju, škrob, cukor ani žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy)

+ DARČEK 

VITAMÍN C 1000MG NEKYSLÝ SO ŠÍPKAMI +33% NAVIAC (90+30TBL)

 

Vitamín C 1000mg Low Acid – NEKYSLÁ FORMULÁCIA  nedráždi žalúdok a preto  je vhodný na užívanie vyšších dávok. 

Extra účinok výťažku zo šípok napomáha vstrebávaniu a citrusové bioflavonoidy zosilňujú protizápalovú,  protibakteriálnu,  protiplesňovú a protivírusovú aktivitu prírodného vitamínu C. 

Účinné zložky v 1 tablete

Množstvo      

%ODD

Vitamín C
Extrakt zo šípok   

ekvivalent sušených plodov

Citrusové bioflavonoidy

1000mg
12.5mg

50mg

50mg

1250
* *

Naše telo si Vitamín C nedokáže samo vyrobiť. Jeho pravidelné dopĺňanie prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a krvných ciev, k správnej funkcii  ďasien, pokožky a zubov. 

Vitamín C tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačný stresom, k zníženiu vyčerpania z únavy, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E a je dôležitý pre vstrebávanie železa.

DÁVKOVANIE: 1 tableta denne, zapiť vodou.

ALERGÉNY: tento produkt neobsahuje žiadne príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén


VYRÁBA:  Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UKV režime správnej výrobnej praxe a podľa najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov (VEGAN)

Autorizovaný dovozca a predajca v SR:  SAIL s.r.o. (www.naturesaid.sk) 

            

             

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 19

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať