ENERGIA - zvýhodnené darčekové balenie

Účinné prírodné produkty od Natures Aid ako darček

SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu 60tbl (proteolytický enzým) + Turmeric 60cps (Kurkumín) + Beetroot 60cps (Červená repa)

Vitalita je krásny pojem, ale nie až tak častý jav.. Každý z nás sa občas cíti vyčerpaný. Preto naberme silu z tradičných - prírodných zdrojov cvikly, kurkumy vo forme prášku v rastlinnej kapsule a z očistnéj sily enzýmu.

Viac detailov

Znížená cena!
97
Nový produkt
Limitovaná špeciálna ponuka

55,35 €

63,25 €

-7,90 €

Namiesto 61,59 €

- +

Pridať na porovnanie

Obsah balenia

 
Detaily

Pre viac informácií o jednotlivých produktoch kliknite na obrázky vyššie.

Aj aktívne športujúci ľudia môžu pociťovať únavu v priebehu dňa, alebo sa niekedy ráno zobudia neoddýchnutí. Kto s pohybom a aktivitou práve začína, zrazu zistí, že všetko nejde tak ľahko, ako to vyzerá a nevyhne sa občasným zraneniam a bolestiam z náhleho zaťaženia svalov aj cievneho systému.

Kurkumín a serapeptáza sú tu na to, aby rozložili a vyčistili všetky odpadové produkty z týchto mikrotrhlín a zápalov v tele. Tieto produkty pôsobia proti bolesti bez nežiadúcich účinkov. Natures Aid Serrapeptase 250.000iu pomáha čistiť od hlienov a zo skúseností vieme, že redukuje nepríjemné príznaky svalovice, pôsobí protizápalovo a tiež od bolesti.

Ak športujete, oceníte parádny nárast schopnosti zvládať zaťaženie v tréningu - vytrvalostnom alebo intenzívnom. Netrénované pľúca však nedokážu priviesť do pracujúceho tela dosť kyslíka a človeku je mizerne - nestačí s dychom.

Cvikla nám v oboch prípadoch pomáha svojimi vazodilatačnými schopnosťami uvoľniť cievy a lepšie predýchať fázy "makania" nech už robíte čokoľvek. 

Príjemné prežitie blížiacich sa adventných dní praje

tím Natures Aid

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 20

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať