Čo by ste si mali všímať pri výbere kvalitného výživového doplnku?

 

Dnes sa to ponukami výživových doplnkov len tak hemží a častokrát je ťažké zorientovať sa a vybrať si pre seba to najvhodnejšie. 

Nízka ani vysoká cena nie je hlavným faktorom pri výbere. Iste ste sa už sami presvedčili, že ani vysoká cena dnes nie je spoľahlivou zárukou kvality. Ak je však cena pre Vás naozaj dôležitá, tu získate cenné informácie, ktoré Vám pomôžu vyhnúť sa najčastejším chybám pri výbere doplnkov výživy.

Pozor, nie je to matematika! Nenechajte sa dobehnúť, ak Vám niekto ponúka väčšie množstvo tabliet za zdanlivo výhodnú cenu ! Presvedčte sa radšej, koľko tabliet odporúča výrobca ako tzv. „dennú dávku“ a tak zároveň vyhodnotíte svoj komfort užívania ako aj to na koľko dní/mesiacov Vám ponúkané balenie vydrží.

Je to jednoduché, ak máte dennú dávku iba v 1 tablete, no nie?

Pre Vás, ktorých zaujíma viac kvalita ako kvantita, sme pripravili týchto 7 vecí, ktoré by ste si mali pri výbere kvalitného výživového doplnku určite všimnúť.

7 vecí,ktoré by ste si mali pri výbere kvalitného výživového doplnku určite všimnúť:

 

Suroviny a vstupné ingrediencie, ktoré výrobcovia používajú, majú 100% prírodný pôvod a podliehajú prísnej kontrole.

Kvalitný výživový doplnok má vysokú biologickú dostupnosť a vstrebateľnosť (zistíte tak, že nie je potrebné užívať veľké množstvo tabliet denne).

Pri výrobe sa používajú iba štandardizované rastlinné extrakty, u ktorých výrobca  garantuje vysokú čistotu, účinnosť a kvalitu.

Moderný a účinný výživový doplnok neobsahuje žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén. Väčšinou je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

Výrobca garantuje, že suroviny ktoré používa, nepochádzajú z geneticky upravovaných surovín, teda že sú NON-GMO.

Ak hľadáte kvalitný výživový doplnok s obsahom minerálnych látok, siahnite po takom, ktorý je v chelátovej forme. Zabezpečuje totiž najlepšiu možnú vstrebateľnosť a využiteľnosť účinných látok.

Aj keď sa dnes už používajú moderné technológie výroby, je potrebné si overiť, či výrobca spĺňa všetky normy predpísané pre výrobu liekov a doplnkov výživy.

DO OBCHODU- E-SHOP


Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať