Ako si vybrať dobrý výživový doplnok?

Ponuka doplnkov výživy je dnes veľmi široká. Nie je jednoduché sa v nej zorientovať a vybrať si pre seba to najvhodnejšie. Tu získate informácie, ktoré Vám pomôžu vyhnúť sa najčastejším chybám pri výbere doplnkov výživy. 

Možno sa vám už stalo, že ani vysoká cena nebola spoľahlivou zárukou kvality. Naopak, ak vám ponúknu veľké množstvo tabliet za výhodnú cenu, treba zistiť, koľko tabliet odporúča výrobca ako „dennú dávku“. Ak je to príliš veľa, znižuje sa tým váš komfort užívania a navyše to môže zbytočne zaťažiť žalúdok. Zároveň tak zistíte, na koľko dní/mesiacov vám balenie vydrží. Je to jednoduchšie, ak máte celú dennú dávku v 1 tablete. 

7 TYPOV PRI VÝBERE:

  • Kvalitný výživový doplnok má vysokú biologickú dostupnosť a vstrebateľnosť (zistíte tak, že nie je potrebné užívať veľa tabliet denne).

  • Moderný a účinný výživový doplnok neobsahuje žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén. Väčšinou je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

  • Výrobca garantuje, že používané suroviny nepochádzajú z geneticky upravovaných surovín, teda že sú NON-GMO.

  • Ak hľadáte kvalitný výživový doplnok s obsahom minerálov, vyberte ten, ktorý je v chelátovej forme. Zabezpečuje totiž najlepšiu možnú vstrebateľnosť a využiteľnosť účinných látok.

  • Je tiež dobré si overiť, že výrobca spĺňa všetky normy predpísané pre výrobu liekov a doplnkov výživy. 

DO OBCHODU- E-SHOP


Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať