NA 5 MINÚT S LEKÁROM- MIKROBIÓM A JEHO VPLYV NA NAŠE TRÁVENIE A ZÁPCHA - MUDR. PAVEL MALOVIČ, PHD, MPH (VIDEO 7. ČASŤ)

NA TÉMU MIKROBIÓM A JEHO VPLYV NA NAŠE TRÁVENIE- ZÁPCHA hovorí MUDr. MALOVIČ.

V ďalšom pokračovaní nám MUDr. Pavel Malovič porozpráva o tom čo všetko má vplyv na naše trávenie a ako si pomocou špeciálnych probiotík môžeme poradiť s vážnym problémom, ktorému hovoríme ZÁPCHA.

Vedeli ste , že dnes už je možné riešiť nepríjemné stavy AKO ZÁPCHA, NAFUKOVANIE A KŔČE pomocou špeciálnych probiotík, ktoré boli vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkov.

OptiGUT C je špeciálne probiotikum, ktoré vám môže pomôcť sa týchto nepríjemnosti zbaviť.

MIKROBIÓM - PROBIOTIKÁ - ÚČINKY

Mikrobiálna flóra je celý vnútorný svet obývaný baktériami, ktorý sa nachádza v tele každého z nás. V tráviacom trakte žijú trilióny baktérií tvoriacich komplexný ekosystém. Množstvo rôznych druhov tu nažíva vo vzájomnej symbióze a súperí o prežitie. Baktérie tvoriace tento ekosystém majú neuveriteľný dopad na naše zdravie a pocit životnej pohody.

Ovplyvňujú nielen trávenie a imunitu, ale aj mnohé iné oblasti.

Pozitívne ovplyvňujú hmotnosť.

Chránia pred škodlivými baktériami zvonka. Regulujú celý imunitný systém.

Ovplyvňujú pamäť, náladu a fungovanie mozgu.

Podporujú správne vyprázdňovanie Podporujú zdravie a krásu pleti a celej pokožky tela.

Priaznivo vplývajú na intímne zdravie žien Napomáhajú tráveniu a produkujú látky pre udržanie zdravia a dostatku energie NOVÉ POZNATKY Mnoho moderných vedeckých štúdií mikrobiómu nás oboznamuje s tým, akú dôležitú rolu v skutočnosti hrajú baktérie. Nie je možné byť zdravý a cítiť sa dobre bez zdravej črevnej mikroflóry. Také dôležité sú baktérie pre dobré fungovanie ľudského organizmu.

PRESNE ZACIELENÉ

Špecializovaný probiotický rad Natures Aid je založený na podrobných výskumoch a využíva špecifické probiotické kmene zacielené na konkrétne problémy. V kombinácii s ďalšími zložkami podporuje správne fungovanie črevnej mikroflóry v danej problematickej oblasti.

GARANTOVANÁ STABILITA (uskladnenie pri izbovej teplote) Natures Aid probiotiká sú chránené mikroenkakpsuláciou a garantujú obsah uvedeného množstva živých baktérií počas celej doby spotreby. Gastrorezistentná kapsula je odolná proti žalúdočným kyselinám, žlči aj antibiotikám. Výskumom dokázaná vysoká úspešnosť pri rozmnožovaní a kolonizácii čreva.

Všetky probiotiká Natures Aid sú vhodné pre vegetariánov a vegánov.

OptiGUT-C silný proti záphce

Posted on 11.09.2020 Odporúčania lekára - články... 0 116

Leave a CommentLeave a Reply

Kategórie

Posledné komentáre

Žiadne komentáre

Blog search

Related articles

Porovnať 0
Pred.

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať